Європейські ігри-2023: друге золото Лузан та перша нагорода синхроністок

24.06.2023 14:20

Людмила Лузан завоювала друге "золото" у каное-веслуванні на Європейських іграх

Україна завоювала шосте "золото" на Європейських іграх-2023. Авторкою нагороди стала веслувальниця Людмила Лузан, яка тріумфувала у каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Вона пропливла за 2.02,920, що на 1 секунду швидше за іспанку Марію Корберу. Результат Лузан - найкращий у Європі в сезоні.

Раніше Лузан на Європейських іграх-2023 вже стала чемпіонкою в каное-двійці на дистанції 500 метрів в парі з Валерією Теретою. Також взяла срібло у веслуванні на каное-одиночці на 200 метрів.

Європейські ігри. Веслування на байдарках і каное (каное-одиночки, 500 метрів)

1. Людмила Лузан (Україна) - 2:02.920
  2. Марія Корбера (Іспанія) +1.070
  3. Агнес Кісс (Угорщина) +1.656

* * *

Збірна України здобула першу нагороду в артистичному плаванні на Європейських іграх-2023. "Срібним" для українських артистичних плавчинь став виступ команди в акробатичній програмі.

Фінал в акробатичній програмі був третім для України на цьогорічних Європейських іграх в артистичному плаванні. Попередні два "синьо-жовті" завершили без нагород. За крок до п'єдесталу у технічній програмі жіночих дуетів зупинилися Марина та Владислава Алексіїви, посівши четверте місце. У технічній програмі команд українці посіли п'яте місце.

Команда України підходила до фіналу змагань акробатичних груп у статусі переможниць Суперфіналу Кубка світу. У фіналі акробатичної програми у Польщі суперницями української команди стали шість збірних.

Серед семи учасниць фіналу українки виконали програму із третьою оцінкою за складністю (17.550). За свій виступ "синьо-жовті" отримали 208,9800 бала – цього результату вистачило на друге місце та першу медаль України в артистичному плаванні на Європейських іграх. Переможницями змагань стала команда Франції, яка отримала 214.2833 бала, а замкнула трійку Італія.

Артистичне плавання. Команди: акробатична програма