Євро-2025 (U-21). Молодіжна збірна України розгромила Люксембург

17.11.2023 23:51

Молодіжна збірна України розгромила Люксембург у матчі відбору Євро-2025 (U-21)

Фото УАФ

До чергового матчу відбірного турніру Євро-2025 (U-21) молодіжна збірна Україна підходила як одноосібний лідер своєї групи.

А з огляду на те, що суперником синьо-жовтих був Люксембург, то й фаворит цього поєдинку був однозначним.

Перший тайм цього протистояння підтвердив, що забити гол у ворота свого суперника для підопічних Унаї Мельгоси було справою часу. Вже на 9-й хвилині Ванат міг відкривати рахунок, але нападник не зміг реалізувати, по суті, вихід віч-на-віч. Гарний удар на 16-й хвилині був від Рубчинського, але і тут на висоті був воротар Люксембурга.

Гол прийшов лише на 35-й хвилині, коли Батагов вертикальною передачею запустив у прорив Волошина, той у свою чергу віддав флангову передачу до центру, а там у потрібному місці опинився Ванат. 1:0.

Вже в дебюті другого тайму (49-я хвилина) Люксембург залишився у меншості. За фол проти Бражка другу жовту картку заробив Бербері. Після цього атаки синьо-жовтих накочувалися одна одною, і на 64-й хвилині Україна забила другий гол. Після кутового та невдалого винесення від своїх воріт м'яч забив Батагов.

Через дві хвилини подача кутового знову принесла успіх нашій команді. М'яч на рахунку Волошина. 3:0. А крапку у матчі на 74-й хвилині поставив Краснопір. 4:0.