Євро-2024. Збірна України зазнала повного фіаско у своєму стартовому матчі

17.06.2024 18:08

Збірна України напрочуд невдало стартувала на чемпіонаті Європи в Німеччині

Сьогодні збірна України розпочала турнірну ходу на Євро-2024. У Мюнхені підопічні Сергія Реброва зустрічалися з Румунією.

Перед поєдинком синьо-жовті вважалися фаворитами, однак свій статус вони не підтвердили аж ніяк, пропустивши три сухих м’ячі. У першому таймі помилка Луніна на 30-й хвилині дозволила ніколає Станчу відкрити рахунок.

Після перерви, на 53-й хвилині, Лунін знову зіграв не найкращим чином. Після дальнього удару Резвана Маріна він дозволив м’ячу ковзнути у себе під руками. Остаточно добив нашу команду Денніс Дрегуш, який на 57-й хвилині скористався провалом оборони у центрі  штрафного майданчика українців.

Отже, 0:3 – несподівана і оглушлива поразка, яка набагато зменшує шанси України на вихід із групи.

Євро-2024. Груповий етап. Група E. 1 тур

Румунія – Україна – 3:0 (1:0)

Голи: Станчу (30), Р. Марін (53), Дрегуш (57).

Румунія: Ніце, Банку, Бурке, Дрегушін, Раціу, М. Марін (Рус, 75), Коман (Міхейле, 62), Станчу (Раковіцан, 87), Р. Марін, Ман (Хаджі, 62), Дрегуш (Пушкаш, 76).

Україна: Лунін, Зінченко, Матвієнко, Забарний, Конопля (Тимчик, 72), Шапаренко (Яремчук, 62), Степаненко (Бражко, 62), Судаков (Маліновський, 83), Мудрик, Довбик, Циганков (Ярмоленко, 62).

Попередження: Р. Марін (79) – Конопля (68).

Турнірна таблиця

Команда І В Н П М О
1 Румунія 1 1 0 0 3—0 3
2 Бельгія 0 0 0 0 0—0 0
3 Словаччина 0 0 0 0 0—0 0
4 Україна 1 0 0 1 0—3 0

Сьогодні в цій групі відбудеться ще один матч: Бельгія зіграє з Словаччиною (19:00 за Києвом).

21.06. Словаччина — Україна. Дюссельдорф Арена. Дюссельдорф. 16:00

22.06. Бельгія — Румунія. Стадіон Кельн. Кельн. 22:00

26.06. Словаччина — Румунія. Франкфурт Арена. Франкфурт-на-Майні. 19:00

26.06. Україна — Бельгія. Штутгарт Арена. Штутгарт. 19:00