Євро-2024. Північна Македонія добряче попсувала нерви Італії

18.11.2023 08:31

Вчора в нашій відбірній групі С відбулися два поєдинки: італійці в Римі приймали Північну Македонію, а Англія в Лондоні зустрічалася з Мальтою

Ще в першому таймі Італія здобула переконливу перевагу. На 17-й хвилині м'яч забив Дарміан, на 41-й і в компенсований час дублем відзначився К'єза.

Однак македонці змогли повернутися у гру. На 52-й та 74-й хвилинах відзначився Атанасов. Здавалося, що Македонія зможе забити втретє, але італійці одразу відповіли своїм голом.

Джакомо Распадорі зробив рахунок 4:2, а у компенсований час Ель-Шаараві поставив крапку у матчі – 5:2.

Євро-2024. Відбірний турнір. Група С. 9 тур

Італія — Північна Македонія — 5:2 (3:0)

Голи: Дарміан (17), К'єза (41, 45+3), Распадорі (81), Ель-Шаараві (90+4) — Атанасов (51, 74).

Англія — Мальта — 2:0 (1:0)

Голи: Пепе (8, у власні ворота), Кейн (75).

На 40-й хвилині Жоржиньйо (Італія) не реалізував пенальті (воротар).

Після семи зіграних турів Італія та Україна мають по 13 очок в активі. Таким чином, матч який відбудеться 20 листопада між цими збірними та визначить учасника чемпіонату Європи.

Відзначимо, що підопічних Сергія Реброва влаштує тільки перемога.