Євро-2024. Іспанія познущалася над Хорватією на старті турніру: гарячі подробиці з Берліна

15.06.2024 20:57

У стартовому матчі Євро-2024 у групі В Іспанія зустрічалася з Хорватією, та відправила балкарців у нокдаун ще у першому таймі…

Євро-2024. Груповий раунд. 1-й тур. Група В. 15.06.2024

Іспанія — Хорватія — 3:0 (3:0)

Голи: Мората (29), Фабіан Руїс (32), Карвахаль (45+2). На 80-й хвилині Петкович не реалізував пенальті.

Іспанія: Сімон, Кукурелья, Фернандес, Ле Норман, Карвахаль, Фабіан Руїс, Родрі (Субіменді, 87), Педрі (Ольмо, 60), Вільямс (Меріно, 68), Мората (Оярсабаль, 67), Ямаль (Ферран Торрес, 86).

Хорватія: Лівакович, Гвардіол, Понграчич, Шутало, Станішич, Ковачич (Сучич, 65), Брозович, Модрич (Пашалич, 65), Крамарич (Петкович, 72), Ловре-Маєр, Будімір (Перишич, 56).