Євро-2024. Гол Мудрика поставив крапку в протистоянні Мальти й України

18.10.2023 09:01

У вівторок національна збірна України провела свій передостанній матч відбору на Євро-2024

Фото УАФ

Суперником команди Сергія Реброва стала збірна Мальти.

На початку гри українці мали потенційний гольовий момент, але Михайло Мудрик влучив у зовнішній бік сітки воріт.

Тим не менш, першою пропустила саме команда Сергія Реброва. На 13-й хвилині зустрічі Поль Мбонг вийшов на вигідну ударну позицію та завдав удару. М’яч пролетів повз Анатолія Трубіна та опинився у воротах.

В останній третині першого тайму українська збірна провела комбінацію, яка завершилася ударом Мудрика, який відбив Генрі Бонелло. Тим не менш, згодом пролунав свисток, який зафіксував офсайд.

За кілька хвилин українцям вдалося зрівняти рахунок. Раян Камензулі відправив м’яч у власні ворота після прострілу Георгія Судакова. Невдовзі збірна України перехопила перевагу в матчі. На 43-й хвилині Артем Довбик реалізував пенальті.

Протягом другого тайму команди обмінювалися небезпечними моментами. Наприкінці гри українці збільшили свою перевагу. На 85-й хвилині Мудрик забив м'яч ударом з дальньої дистанції.

Таким чином, збірна України здобула вольову перемогу над Мальтою з рахунком 3:1. Українці заробили ще три очки, які можуть стати вирішальними в боротьбі за вихід на Євро-2024.

Євро-2024. Відбірний турнір. Група С. 8 тур

Мальта – Україна – 1:3 (1:2)

Голи: П. Мбонг (12) – Камендзулі (38, автогол), Довбик (43, з пенальті), Мудрик (85).

Анатолій Трубін: "Чи пощастило Судакову? Без ударів немає голів"