Єдина українка в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону посіла 35-е місце

10.12.2022 18:21

На другому етапі Кубка світу 2022/23 з біатлону в австрійському Гохфільцені відбулася друга гонка серед жінок – гонка переслідування

Учасниці стартували, згідно з результатами спринту.

Попри те, що до персьюту відібралися троє українських біатлоністок, на старт вийшла лише Анастасія Меркушина, яка посіла у спринті 35-те місце – перший фініш України в заліковій зоні в цьому сезоні.

Дар'я Блашко та Олена Білосюк посіли 56-ту й 57-му позиції відповідно, проте в гонці переслідування не стартували.

Як минула гонка переслідування

Меркушина стартувала з відставанням 1:34.8 хвилини від лідерки спринту, німкені Деніз Геррманн-Вік. Українка зберігала 35-ту позицію впродовж першої половини дистанції та чисто відпрацювала стартові дві стрільби.

Першої хиби Анастасія припустилася на третьому вогневому рубежі. Останній підхід до стрільбища також не обійшовся без хиб: українка не закрила другу мішень і вирушила на штрафне коло.

Меркушина тимчасово піднялася на 31-шу сходинку, проте врешті фінішувала на тому ж 35-му місці, на якому зупинилася у спринті. Українка програла понад три з половиною хвилини.

Геррманн-Вік за рахунок трьох хиб опустилася на п'яту сходинку. Натомість переможницею гонки стала француженка Жулья Сімон, яка оформила дубль у персьюті, додавши до "золота" в Контіолагті титул і в Гохфільцені. До трійки призерок також піднялися норвежка Інґрід Тандреволл та чешка Маркета Давідова.