Восьмий тріумф Італії у європейському та світовому волейболі у 2022 році

28.09.2022 19:00

Цього разу успіху досягли юнаки на чемпіонаті Європи у віковій категорії до 20 років

В Італії завершилися ігри фінального етапу чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 20 років. В ньому брали участь 12 команд. Збірна України, на жаль, не зуміла пробитися сюди, посівши лише 4 місце у відбірковому турнірі.

Спершу команди були поділені на дві групи та провели в них матчі в одне коло. У групі 1 перше місце посіли господарі турніру. Разом із ними до півфіналу вийшли волейболісти Польщі. Їхнє очне протистояння завершилося з рахунком 3:0 на користь Італії.

В другій групі краще за інших виступили збірні Бельгії та Болгарії, які посіли відповідно 1 та 2 місця. Саме вони продовжили боротьбу за медалі.

У півфіналах Італія виграла у Болгарії 3:1, а польська збірна завдала поразки Бельгії 3:0. В матчі за бронзові медалі болгарські волейболісти виявилися сильнішими за бельгійців 3:1.

Щодо фіналу, то знову італійці перемогли Польщу, щоправда, тепер у п'яти партіях. Цей успіх продовжив серію перемог італійських збірних на великих міжнародних турнірах у 2022 році.

Так, нинішнього сезону Італія виграла практично всі чемпіонати Європи різних вікових категорій, у яких брала участь. До цього були перемоги у юніорів U-22, жінок U-21, жінок U-19, юнаків U-18 та жінок U-17. Крім того, чоловіча збірна Італії виборола золоті нагороди на чемпіонаті світу, а жіноча національна збірна посіла перше місце у Лізі націй. Приголомшливе досягнення!