Волейбол. Збірна України провалила матч з Німеччиною у відборі ОІ-2024

09.10.2023 13:02

У Ріо-де-Жанейро проходить кваліфікаційний волейбольний турнір на Олімпіаду-2024

У групі А змагаються за дві путівки вісім збірних, серед яких і Україна.

Наша збірна з волейболу провела свій перший в історії матч на олімпійській кваліфікації проти збірної Куби, і, на жаль, без шансів їм програла.

Однак уже в наступному поєдинку проти Ірану підопічні Угіса Крастіньша показали зовсім іншу гру і тепер уже наші хлопці легко здолали суперника. Наставник вніс кілька несподіваних змін до складу, і команда показала набагато сильнішу гру.

У третьому матчі кваліфікаційного турніру в протистоянні з Італією конкурентним вийшов лише перший сет, але й у ньому верх взяли суперники "синьо-жовтих" (25:23). У двох наступних партіях італійці впевнено обіграли українців з однаковим рахунком 25:16.

Четвертий відбірковий поєдинок завершився для українців поразкою від бразильців. Однак гра настільки вийшла драматичною і напруженою, що переможець визначився тільки за підсумком п'ятого сету.

У п'ятому турі українська збірна обіграла Катар. Незважаючи на перемогу, "синьо-жовті" втратили шанси вийти на Олімпіаду через відбір, але ще можуть пробитися на Ігри через світовий рейтинг.

У шостому матчі українці здобули свою третю перемогу в кваліфікації, здолавши Чехію. Українська команда впевнено взяла перші дві партії, третю віддала супернику, але у четвертому сеті довела протистояння до позитивного для себе підсумку.

У заключному турі наша команда не змогла нав'язати боротьбу німцям, програвши за три сети. Таким чином, Україна посіла п'яте місце в групі.