Владислав Кочергін забив третій м'яч за "Ракув" у поточному сезоні

12.08.2023 18:02

Український півзахисник польського "Ракува" Владислав Кочергін записав на свій рахунок черговий результативний удар у новому сезоні

Українець відзначився голом у виїзному матчі 4-го туру чемпіонату Польщі проти "П'яста" (1:2).

Кочергін вийшов на заміну на 61-й хвилині, а через 20 хвилин допоміг своїй команді зрівняти рахунок у зустрічі. Півзахисник отримав м'яч у штрафному майданчику і точно пробив у лівий нижній кут воріт суперника.

Утім, "Ракув" не зумів утримати нічийний результат. У компенсований до матчу час господарі поля вирвали перемогу завдяки автоголу – 2:1.

Для Кочергіна цей гол став третім у дев'яти матчах у поточному сезоні та першим у чемпіонаті. Раніше український хавбек двічі забивав у кваліфікації Ліги чемпіонів - естонській "Флорі" та кіпрському "Арісу".

Євген Левченко Віктору Леоненко: "А ти що зробив для України?"