Владислав Гераскевич закінчив виступи в сезоні Кубка світу зі скелетону

19.02.2023 11:13

У латвійській Сігулді відбувся заключний, восьмий етап Кубка світу зі скелетону серед чоловіків

Україну в змаганнях традиційно представляв Владислав Гераскевич.

Перший лютневий етап міжнародних змагань в австрійському Іннсбруку Гераскевич закінчив на 17-й сходинці. Цей результат став для українця найгіршим у поточному сезоні Кубка світу, протягом якого той сім разів входив до топ-15 найкращих.

У Латвії Владислав повернувся до числа 15 перших спортсменів на етапі. Його результат став 12-м найкращим серед 19 спортсменів, що заявилися на старти в Сігулді.

У своєму першому проїзді Гераскевич показав 16-й найкращий час - 51.16 секунди. Проте в другій спробі опинився в топ-10, покращивши свій попередній результат майже на пів секунди - 50.68.

У підсумку олімпійський скелетоніст з України посів 12-ту сходинку. Переможцеві етапу Метту Вестону з Великої Британії він програв 1.45 секунди.

Для 25-річного Вестона перемога стала вже п'ятою цього сезону на Кубку світу. Чинний чемпіон світу та Європи також вигравав етапи в американському Лейк-Плесіді, німецькому Альтерберзі (двічі) та австрійському Іннсбруку.

Скелетон (чоловіки). 6-й етап Кубка світу 2022/23 (Сігулда, Латвія)

• 12. Владислав Гераскевич (Україна) +1.45

У загальному заліку за підсумками сезону Гераскевич посів 13-те місце з одним потраплянням до топ-10 етапів.

Чемпіоном став німець Крістофер Ґроттер - на 51 бал він випередив британця Вестона.

Владислав Гераскевич: результати на Кубку світу 2022/23
  • Перший етап: 10-те місце (Вістлер, Канада)
  • Другий етап: 12-те місце (Парк-Сіті, США)
  • Третій етап: 11-те місце (Лейк-Плейсід, США)
  • Четвертий етап: 15-те місце (Вінтерберг, Німеччина)
  • П'ятий етап: 13-те місце (Альтенберг, Німеччина)
  • Шостий етап: 16-те місце (Альтенберг, Німеччина), 10-те місце (чемпіонат Європи)
  • Чемпіонат світу зі скелетону: 13-те місце (Санкт-Моріц, Швейцарія)
  • Сьомий етап: 17-те місце (Інсбрук, Австрія)
  • Восьмий етап: 12-те місце (Сігулда, Латвія)
Хто такий Владислав Гераскевич
  • 24-річний український скелетоніст, який народився в Києві.
  • Наразі Гераскевич – єдиний представник України у скелетоні на етапах Кубка світу. Саме він є першим в історії України скелетоністом, який виступає на міжнародному рівні.
  • Гераскевич – дворазовий учасник зимових Олімпійських ігор. У 2018 році в Пхьончхані він посів 12-те місце, а в Пекіні-2022 став 18-м.
  • Найкращий результат українця на рівні Кубка світу – шосте місце на етапі в Сігулді в сезоні 2021/22.