Віталій Миколенко успішно відіграв тайм проти "Арсенала"

17.07.2022 16:02

"Евертон" Віталія Миколенка розпочав літнє підготовче турне за океаном товариським матчем з "Арсеналом"

"Евертон" провів свій перший поєдинок у рамках заокеанського турне у США. Суперником "синіх" став лондонський "Арсенал". "Іриски" в середині першого тайму пропустили двічі протягом трьох хвилин: спочатку Жезус виявився найспритнішим після подачі з кутового, а згодом Сака випередив захисників і голкіпера та пробив у вже порожній кут.

На другий тайм Френк Лемпард поміняв увесь склад – саме тоді на поле вийшов український захисник Віталій Миколенко. Нашому співвітчизнику разом з партнерами вдалось втримати ворота сухими – матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь "Арсенала".

Товариський матч

Арсенал – Евертон – 2:0 (2:0)

Голи: Жезус (33), Сака (36).

До слова, це був перший поєдинок Миколенка з 14 червня – тоді він зіграв за збірну України проти Ірландії у польській Лодзі. Наступний матч "Евертона" запланований на 21 липня проти "Міннесоти Юнайтед".