Віктор Вацко про топ-трансфер УПЛ: "Він зараз на піку форми і ціни"

24.05.2023 19:01
Категории: Новини Футбол

Відомий журналіст Віктор Вацко вважає, що нападник "Дніпра-1" Артем Довбик знаходиться "на піку форми і на піку ціни"

Віктор Вацко

Довбик проводить досить вдалий сезон. 25-річний форвард забив 29 м'ячів в усіх змаганнях за "Дніпро-1". Окрім того, Довбик знаходиться за крок від повторення рекорду УПЛ за кількістю забитих м'ячів у чемпіонаті за сезон.

Очевидно, що низка клубів уже зацікавилася українцем. Довбика вже сватають у низку європейських клубів.

Вацко у програмі "Вацко on air" поділився думками щодо потенційного трансферу.

"Він зараз на піку форми, і він зараз на піку ціни. Зрозуміло, якщо він прийме рішення переходити з "Дніпра-1", як вільний агент, то може отримати чудові умови особистого контракту, а також обирати серед потенційних нових роботодавців.

Охочих отримати такого гравця безкоштовно буде значно більше, ніж охочих заплатити за нього 15 мільйонів, чи десять мільйонів, чи п’ять. Проблема "Дніпра-1″ полягає в тому, що вони довели ситуацію до такої, що вони можуть втратити свій найголовніший актив, свого найголовнішого футболіста абсолютно безкоштовно.

Але знову ж таки, це наш футбол. І я знаю колосально велику кількість випадків, коли ситуації із продовженням контрактів з футболістами наші клуби, особливо клуби великі з авторитетними власниками, вирішували позитивно для себе на самісінькій фінішній стрічечці".

"Аль-Айн" назвав наступника Сергія Реброва на тренерському посту

Лента новостей