Вадим Гутцайт: «Реконструкція або відбудова спортивних об’єктів - не на часі»

 

Міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт розповів про зруйновані війною спортивні об’єкти

- Пошкоджено 135 спортивних об’єктів. 22 взагалі зруйновані, 113 частково пошкоджені. А це вже понад 180 млн доларів, які нам потрібні, щоб відбудувати. Бо дуже великий обсяг реконструкцій та будівництва спортивних об’єктів по всій Україні за останні два роки. Всі мери, всі голови адміністрацій - всі були дуже налаштовані на будівництво, реконструкцію спортивних об’єктів, тому що президент дав поштовх, щоб всі вкладали гроші в розвиток спорту та інфраструктуру. Бо ми розуміємо, що спорт вищих досягнень - це кінцева стадія айсберга. А головне - масовий спорт. А масовому спорту потрібна інфраструктура для занять спортом.

Стільки було зроблено за останні два роки. На жаль, ми багато втратили. Але ви ж розумієте, коли буде перемога - все відбудується.

- Чи ведуться якісь ремонтні роботи зараз там, де це можливо робити?

- Зараз, де є можливо робити - нема грошей, бо всі кошти йдуть на війну. І зараз у нас реконструкція або відбудова спортивних об’єктів - не на часі. Бо нам дуже важливі гроші на війну, дуже важливі гроші на підтримку людей, бо такий складний час. І багато людей лишилося в Україні. Дуже важливо, щоб люди були на роботі, отримували зарплатню.

Зараз на інфраструктуру недостатньо коштів, а десь взагалі їх немає. Тому вже після перемоги повернемося до відбудови своєї спортивної інфраструктури, - сказав Гутцайт.

Лента новостей