56-річний Хуан Бернабе, звільнений з Лаціо, має намір подати до суду
Нагадаємо, чоловік працював у клубі дресирувальником орла і був звільнений за те, що виклав у соціальні мережі фото і відео зі своїм пенісом.
Бернабе розповів, що пройшов через хірургічну операцію з протезування статевого органу і ділився результатами процедур з іншими користувачами. Він навіть не думав у той момент, що чинить неетично.
«Я показав результат хірургічної операції в соціальних мережах за допомогою тридцятисекундного відео. З мого боку було помилкою не подумати, що в Італії це погано сприймуть. Це була помилка комунікації, але я вважаю, що щойно я вибачився, це питання також могло бути закрите.
Президент Лотіто вважається пророком етики. Мені сказали, що я образив принципи клубу. Мені цікаво, чи застосовувався б цей етичний кодекс також до футболіста, який коштує мільйони євро.
Я подам на Лотіто до суду. Я на 100% співпрацюю з італійською системою правосуддя», – розповів чоловік в ефірі радіо CRC.
У Шахтарі анонсують гучний перехід, на який вже дав згоду Ахметов: що відбувається