В українця Михайла Мудрика в Челсі реальні проблеми: тренер команди не став нічого приховувати

27.08.2024 08:30

Після дуже вдалого матчу 2-го туру АПЛ проти Вулвергемптона (6:2) головного тренера Челсі Енцо Мареску запитали, чому він замінив українця Михайла Мудрика у перерві зустрічі.

Енцо Мареска. Фото ФК Челсі

«Тому що був не задоволений. Я думаю, що в деякі моменти він має краще діяти у певних ситуаціях. Він дуже старанно працював без м'яча, і це було добре. Але щодо робот из м'ячем, то я очікую трохи більшої якості від Мудрика.

Як на мене, в нього було кілька хороших моментів у минулому матчі і кілька вже в цьому. Ще одна причина заміни, ми маємо давати ігрові хвилини Педру Нету, аби покращувати ситуацію на полі», — відповів Мареска.