В орків підгорає: олімпійський комітет росії вважає неприпустимим підписання російськими спортсменами декларацій для допуску до міжнародних турнірів

01.06.2023 12:55

Голова олімпійського комітету росії станіслав поздняков виступив проти того, щоб російські спортсмени підписували декларації для допуску до міжнародних турнірів

«Сьогодні провели засідання виконкому олімпійського комітету росії. Обмінювалися думками із колегами щодо наших спільних актуальних завдань.

Головна з них – відновити справедливість. У тому числі не лише повернути спортсменів на міжнародні арени, а й з прапором, гімном та рештою атрибутів команди росії на Олімпійські ігри.

Продовжимо підтримувати тих наших спортсменів, які незаконно та безпідставно обмежені в участі у міжнародних стартах протягом останніх 15 місяців.

Учасники засідання висловили єдину позицію про неприпустимість підписання російськими спортсменами будь-яких декларацій чи інших заяв політичного характеру, що суперечать законодавству рф. Для нас це абсолютно неприйнятно», – написав поздняков.

Нагадаємо, росіянам і білорусам для участі в міжнародних турнірах потрібно підписати декларації, в яких зазначається, що вони не підтримують війну і не мають зв’язків зі збройними силами та силовими структурами.

 

Лента новостей