В Німеччині вважають, що Євро-2024 під загрозою зриву

13.04.2024 20:01

Представники державної безпеки Німеччини вважають, що терористична організація Ісламська держава має намір влаштувати теракт під час майбутнього чемпіонату Європи 2024 року

Побоювання німців посилилися після того, як у пропагандистському журналі терористів була опублікована нова погроза.

Новий випуск "Голосу Хорасана" містить заклик до терористичних атак, які, на думку державних чиновників Німеччини, спрямовані проти турніру УЄФА.

У випуску представлено кілька ілюстрацій, у тому числі зображення терориста з вибухівкою в німецькому поїзді з підписом "Останній дзвінок перед виходом". Зверху можна помітити напис: "Ласкаво просимо до Європи".

На іншій картинці зображений дрон, що пролітає над "Сантьяго Бернабеу", і підпис: "Якщо вони утискають і пригнічують вас на землі, вдарте їх з неба".

"Якщо вороги релігії Аллаха перегородили шлях хіджри, вони не можуть перегородити шлях боротьби", - йдеться у супровідному тексті.

Німецькі державні чиновники вважають, що угруповання ІДІЛ має організовану мережу, яка налічує понад 100 агентів у Західній Європі, з них 50 – в одній тільки Німеччині.

Нагадаємо, що цього тижня терористична група виступила з загрозою стадіонам, на яких проводилися чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів.

Руслан Маліновський показав футбол "внє палітікі" у Харкові (відео)

Лента новостей