Універсіада-2023. Україна розгромила Швецію з різницею в десять шайб

17.01.2023 12:52

Наші хокеїсти не мали жодних проблем із «Тре крунур»

Студентська збірна України з хокею здобула першу перемогу на Всесвітній Універсіаді-2023. В Лейк-Плесіді наші хокеїсти розгромили шведів.

Студентська збірна України – студентська збірна Швеції – 12:2 (4:2, 3:0, 5:0)

Шайби: 1:0 – М. Сімчук (Кривошапкін, Матейченко), 02:50. 2:0 – Ружніков (Ступак), 03:30. 3:0 – Бородай (Сисак), 04:44. 4:0 – Целогородцев (Ступак, Ружніков), 06:46. 4:1 – Ельґстам (Гранквіст, А. Ларссон), 19:11. 4:2 – Е. Ларссон (Рен), 29:41. 5:2 – Кривошапкін (Матейченко, Ступак, - більш.), 30:10. 6:2 – Грабовецький (Сисак), 32:13. 7:2 – Мазур (Панченко, Ратушний), 32:59. 8:2 – М. Сімчук (Матейченко, Кривошапкін), 41:09. 9:2 – Целогородцев (Мазур, Бородай, - більш.), 47:02. 10:2 – Мазур (Ружніков, - більш.), 53:00. 11:2 – Ступак (подв. більш.), 55:19. 12:2 – Григор’єв (Гребеник, Ступак, - більш.), 56:42

Українці виграли навіть легше, ніж очікувалося. Збірна Швеції в такому її вигляді не виглядала для нас конкурентом, однак мало хто розраховував, що питання про переможця фактично будуть зняті ще до сьомої хвилини зустрічі. Так, українці самі трохи оживили інтригу, втративши пильність наприкінці першого періоду. Але, отримавши дві шайби в роздягальню, надалі підопічні Шахрайчука діяли дисциплінованіше і без особливих зусиль довели рахунок до розгромного.

Таким чином збірна України після трьох матчів має чотири очки. Це стільки ж як у Латвії, якій ми не зовсім за грою поступилися в овертаймі у другому турі. Ліпший доробок мають лише Канада (9 пунктів) і Чехія (7). Японія, з якою зустрічаємося 19 січня о 3:00 за київським часом, набрала три очки. Швеція програла всі три матчі.