Український форвард забив дебютний м'яч у нинішньому чемпіонаті Шотландії

15.09.2024 18:01

Український нападник Хіберніана Микола Кухаревич відкрив рахунок у домашньому матчі шотландської Прем'єр-ліги проти Сент-Джонстона

Микола Кухаревич

У підсумку його команді вдалося здобути перемогу – 2:0. Хібз підходили до поєдинку у статусі аутсайдера, маючи лише два очки на полі чотирьох турів. Але перевага господарів у сьогоднішній зустрічі із номінально рівним суперником не викликала сумнівів.

На перерву суперники могли піти з нулями на табло, але команду Девіда Грея вивів уперед 23-річний українець. Микола вчетверте поспіль вийшов з перших хвилин у чемпіонаті, і нарешті відзначився голом.

Нагадаємо, Кухаревич уже забивав цього сезону, але це було в Кубку ліги – тоді цей гол не допоміг уникнути поразки від Селтіка (1:3).

Український форвард перейшов до клубу з Абердіна на початку серпня на правах оренди із Суонсі.