Український борець виграв бронзу чемпіонату світу і страшенно розлютив росіян

23.09.2023 09:02

На комплексному чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у Белграді у збірної України четверта медаль

Ярослав Фільчаков

Однак першою вона стала для команди греко-римлян (класиків). Бронзову медаль виграв Ярослав Фільчаков у ваговій категорії до 82 кг. У втішному фіналі українець переміг молдаванина Михаіла Браду (3-1).

Після завершення виступів у вазі до 82 кг відбулася церемонія нагородження власника золотої нагороди азербайджанця Рафіка Гусейнова, срібного призера Алірези Мохмадопіані та бронзових медалістів Фільчакова та росіянина Ауеса Гонібова.

Фільчаков був на нагородженні, але не дозволив зробити фото із собою та Гонібовим. Цим українець викликав невдоволення російських функціонерів та вболівальників.

"Нам байдуже!" Українській спортсменці в Стамбулі заборонили нагадувати про війну