Українка встановила новий світовий рекорд на 50-метрівці у басейні

06.08.2023 17:02

На чемпіонаті світу з параплавання у Манчестері золоту медаль здобула вихованка Миколаївського інваспорту Анна Гонтар

Анна Гонтар

Вона виграла 50-метрівку вільним стилем у класі S6, обновивши свій на 2 десяті секунди світовий рекорд – 32.55! Тепер у Гонтар шість медалей – золота, дві срібних і три бронзових.

На дистанції 100 метрів брасом миколаївець (клас S3) Сергій Паламарчук виборов бронзову медаль. Ще один миколаївець Василенко посів п’яте місце у фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S9.

Тренують спортсменів Микола Ільїн, Тетяна Ільїна, Олена Сальнікова.

Після чотирьох змагальних днів в України 49 нагород – 17 золотих, 13 срібних, 19 бронзових медалей, а також п’ять світових рекордів та два рекорди Європи. Україна увійшла у трійку найсильніших світу у медальному заліку, а лідирує – Італія (21+12+10) і Китай (17+18+10).

Наставник "Арсенала" повідомив про терміни повернення на поле Олександра Зінченка