Україні не вистачило дещиці для виходу до півфіналу ЧС-2022 з волейболу

08.09.2022 09:00

Україна у напруженому поєдинку програла Словенії у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу

Збірна України з волейболу зіграла перший в історії чвертьфінальний матч на чемпіонаті світу. Українці поступилися господарям турніру - команді Словенії.

До матчу проти Словенії "синьо-жовті" підходили, маючи три поспіль перемоги на турнірі. Лише у першому поєдинку проти Сербії Україна зазнала поразки, однак, на відміну від сербів, змогла пройти до чвертьфіналу, обігравши Нідерланди.

Суперник України Словенія пройшла у 1/4 фіналу завдяки перемозі над Німеччиною. І, так само, як "синьо-жовті", вже гарантувала собі найкращий результат на турнірі.

Переможець протистояння Україна - Словенія виходив на команду Італії. Саме італійці стали першими півфіналістами турніру, здолавши у тай-брейку олімпійських чемпіонів Токіо - команду Франції.

Україна розпочала матч проти Словенії з перемоги. Як і у грі проти Нідерландів, у "синьо-жовтих" виходили блокування під час атак словенців: три успішних блоки на команду - два в активі капітана Олега Плотницького.

Першу партію Україна виграла 25:18. І була близькою до перемоги і у другому сеті - команди обмінювалися виходами уперед, і дійшли до рахунку 24:24. Однак наступні два очки набрала Словенія, зрівнявши рахунок за сетами.

Третій сет також закінчився на користь Словенії. Цього разу словенці агресивніше тиснули на Україну і частіше закінчували атаку першим темпом, здобувши перемогу 25:19.

Україна зберігала шанси на перемогу у матчі. Однак для цього треба було виграти обидва наступних сети.

"Синьо-жовті" упродовж усієї партії намагалися перевести гру до п'ятого сету. В четвертій партії УКраїна відіграла чотири (!) матчболи. Однак Словенія не віддала гру українцям і здобула перемогу у матчі.