Українець проведе бій за титул тимчасового чемпіона світу з боксу

07.12.2022 09:01

На киянина Карена Чухаджяна очікує найбільший поєдинок в його професійній кар'єрі

Український боксер Карен Чухаджян наступного місяця битиметься за титул тимчасового чемпіона світу в напівсередній вазі. Про це повідомляє Boxing Scene.

Цього року 26-річний Чухаджян провів два поєдинки. Здобувши в січні титул інтерконтинентального чемпіона IBF у поєдинку з британцем Раяном Мартіном, киянин захистив його у липні в бою з австралійцем Блейком Мінто.

Відтак у січні Карен проведе свій найбільший бій у кар'єрі. У Вашингтоні він зустрінеться з досі непереможеним американцем Джароном Еннісом, що утримує перше місце в рейтингу кандидатів на бій з чемпіоном світу за лінією IBF.

Переможець бою Чухаджян - Енніс здобуте пояс тимчасового чемпіона організації. Й відтак матиме підстави вимагати бою з чинним чемпіоном світу, непереможеним американцем Ерролом Спенсом, що йому також належать пояси WBA та IBF.

Бій Хухаджяна з Еннісом стане частиною великого вечора боксу 7 січня. Його головним поєдинком має стати зустріч домініканця Ектора Гарсії з чинним чемпіоном світу в легкій вазі Джервонтою Девісом.

Хто такий Карен Чухаджян

  • 26-річний боксер з Києва. Чинний володар інтерконтинентального титулу IBF у напівсередній вазі.
  • Четвертий номер рейтингу претендентів на звання чемпіона світу з боксу в напівсередній категорії за версією IBF.
  • На професійному ринзі провів 22 поєдинки, в яких здобув 21 перемогу (11 - достроково) та зазнав однієї поразки.

Лента новостей