Українці вибороли дві медалі на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

28.07.2022 13:01

У словацькому місті Банська Бистриця триває ХVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ-2022)

Микола Котенко

27 липня українці вибороли ще дві медалі (знову золото та бронзу, як і попереднього дня).

У плаванні 15-річний Микола Котенко у фіналі на дистанції 200 м батерфляєм показав результат 2:00.24. Він випередив найближчого переслідувача майже на 2 секунди.

У дзюдо 18-річний Іван Казіміров завоював бронзу у ваговій категорії до 73 кг. Він програв у півфіналі, але зумів виграти втішну сутичку.

У змаганнях беруть участь 3600 атлетів із 48 країн Європи. Україну на змаганнях представляють 46 спортсменів, які виступають у 6 із 10 видів спорту. У "синьо-жовтих" в активі 4 медалі (2 золота та 2 бронзи).

Українському тенісисту вистачило двох сетів, щоб завершити грунтовий турнір в Австрії