Українці сьогодні в англійській Прем’єр-лізі: пожежник Зінченко та божевільний камбек Забарного у грі з Миколенком

31.08.2024 19:06

Сьогодні у матчах 3-го туру англійської Прем’єр-ліги на поле виходили одразу три футболісти збірної України.

Фото УАФ

У стартовому поєдинку ігрового дня Арсенал Олександра Зінченка на своєму стадіоні приймав Брайтон.

Наш співвітчизник вийшов на заміну на 80-й хвилині замість травмованого Тімбера, але не зміг зарадити команді стати соавтором міні-сенсації — 1:1. Відзначимо, що з 49-ї хвилини Каноніри грали у меншості після дурного вилучення Деклана Райса.

А у Ліверпулі відбулося справжнє дербі українців в АПЛ: Евертон Віталія Миколенка приймав Борнмут Іллі Забарного.

Обидва наші хлопці відіграли повний матч, що закінчився божевільною першою в сезоні перемогою гостей — 3:2. Треба обов’язково відзначити, що до 87-ї хвилини Іриски спокійно вигравали з рахунком 2:0. Вирішальний м’яч команда Шона Дайча пропустила на 90+6-й хвилині…

Набравши сім очок, Арсенал наразі посідає другу сходинку, Борнмут з п’ятьма пунктами йде сьомим, а Евертон, не маючи в активі очок, замикає турнірну таблицю АПЛ.