Україна здобула шосту поспіль перемогу й виграла груповий раунд Золотої євроліги з волейболу

19.06.2023 08:57
Збірна України здобула шосту поспіль перемогу в сезоні Золотої Євроліги-2023 з волейболу серед чоловіків — над Північною Македонією на виїзді

Команда Угіса Крастіньша достроково гарантувала собі перше місце в груповому раунді Золотої Євроліги після п'яти перемог з максимальним доробком у 15 очок. У півфіналі на збірну очікуватиме матч з господарями Фіналу чотирьох з Хорватії.

Заключний матч у групі В, що проходив у Скоп'є, відтак не мав турнірного значення для обох команд. Проте довершив досі бездоганні виступи "синьо-жовтих" в основній частині змагань.

Переконливо вигравши перший сет з відривом у сім очок, Україна мала складнощі із суперником у другій партії. Господарі втримували перевагу більшу частину сету, але в його фінальній частині пропустили перший сетбол від фаворитів зустрічі — 26:24.

Україна впродовж усього третього сету переважала суперника, якому вдалося до мінімуму скоротити відставання в другій частині партії та відіграти три матчболи гостей.

Останній розіграш на подачі македонців, утім, потужним ударом "закрив" Євгеній Кісілюк — перемога в сеті та матчі, шоста "суха" для України в груповому раунді турніру.

Золота Євроліга. 6-й тур

Північна Македонія — Україна — 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

Україна вдруге поспіль долає основні шість турів Золотої Євроліги з доробком у шість перемог. Та вперше закінчила груповий раунд без жодного втраченого сету.

• Турнірна таблиця:
  1. Україна — 6 перемог, 18 очок (5 матчів), 18:0 (різниця сетів)
  2. Бельгія — 2, 6 (5), 7:10
  3. Північна Македонія — 2, 6 (6), 8:15
  4. Хорватія — 1, 3 (5), 6:14

Золота Євроліга-2023: що відомо

• До топчетвірки сезону, крім України та Хорватії, вийшли переможці інших двох груп турніру — Туреччина та Чехія, що у півфіналі гратимуть між собою.
  • Півфінали пройдуть у хорватському Задарі в суботу, 24 червня. Фінал буде зіграно вже наступного дня, 25-го числа.
  • Україна претендує на свій другий титул Золотої Євроліги після тріумфу 2017 року. В разі виходу до фіналу "синьо-жовті" також зіграють у Кубку претендентів за путівку до волейбольної Ліги націй.