Україна здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2023 з хокею

25.04.2023 09:28

Збірна України з хокею здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2023 у дивізіоні ІВ

Це сталося у другому матчі турніру проти команди Сербії.

Україна стартувала на світовій першості у дивізіоні ІВ з матчу проти збірної Китаю. У цій грі "синьо-жовті" у основний час зіграли з рахунком 4:4, однак в овертаймі пропустили на третій хвилині та здобули одне очко.

Основний час першого поєдинку збірної Сербії на ЧС-2023 проти команди Естонії завершився з рахунком 1:1. Після цього команди провели овертайм без голів, а у серії булітів Сербія поступилася естонцям 1:2. Таким чином, перед матчем другого туру чемпіонату світу у дивізіоні ІВ Україна та Сербія мали по одному очку.

У очному ж протистоянні Україна не залишила Сербії жодних шансів, розгромивши її з рахунком 7:0.

Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ

Україна — Сербія — 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)

Шайби: 1:0 – Трахт (Мазур, Пангелов-Юлдашев), 06:27. 2:0 – Мазур (Ворона, Пересунько, – більш.), 08:47. 3:0 – Мазур (Мережко, Андрейків), 4:28. 4:0 – Денискін (Фадєєв – більш.), 7:06. 5:0 – Пересунько (Ворона, Мазур), 9:39. 6:0 – Бородай (Мережко), 14:19. 7:0 – Мережко (Коренчук, Німенко), 17:37.