Україна здобула одну нагороду на другому етапі Кубка світу зі стрибків у воду

10.05.2023 12:44

Збірна України зі стрибків у воду виступила на етапі Кубка світу у канадському Монреалі

На турнірі українські стрибуни у воду здобули одну нагороду.

Етап у Монреалі став для стрибунів у воду другим в оновленому форматі. До нього "синьо-жовті" підійшли після змагань у Сіані, де здобули "бронзу" у синхронних стрибках та "срібло" у стрибках з 10-метрової вишки.

На етапі Кубка світу у Канаді Україна була представлена у жіночих та чоловічих синхронних стрибках з 10-метрової вишки, синхронних стрибках з 3-метрової вишки та індивідуальних стрибках серед чоловіків.

У Монреалі українські спортсмени здобули одну нагороду. На старті змагань Олексій Середа та Кіріл Болюх стали срібними призерами у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Для них ця медаль стала другою поспіль у цій дисципліні.

Натомість за крок до нагород зупинилися стрибунки Ксенія Байло та Соф'я Есман. Українки у фіналі синхронних стрибків з 10-метрової вишки за сумою п'яти спроб поступилися більше, ніж на 15 балів бронзовим призеркам змагань і стали четвертими.

Окрім цього, за крок до четвертої медалі Кубка світу у 2023 році зупинився Олексій Середа. У стрибках з вишки спортсмен провів дві невдалі спроби: виконав третій та четвертий стрибок на 56.10 та 64.80 бала відповідно. У підсумку, 19-річний стрибун програв 19 балів третьому місцю, яке посів Натан Шомбор-Маррей.

Усі результати України на Кубку світу в Монреалі

• "срібло": Олексій Середа та Кіріл Болюх (синхронні стрибки з 10-метрової вишки)
  • четверте місце: Ксенія Байло та Соф'я Есман (синхронні стрибки з 10-метрової вишки), Олексій Середа (стрибки з 10-метрової вишки)
  • 10-е місце: Данило Коновалов та Олег Колодій (синхронні стрибки з 3-метрової вишки)
  • 16-е місце: Данило Коновалов (стрибки з 3-метрової вишки)

У медальному заліку збірна України фінішувала сьомою, після четвертого місця у Сіані. Переможцями у ньому вдруге поспіль стали спортсмени з Китаю.

Медальний залік Кубка світу в Монреалі (топ-7)

Кубок світу зі стрибків у воду: що відомо

• Поточний сезон Кубка світу — перший в оновленому форматі, після об'єднання турніру із серією змагань рівня Гран-прі.
  • Етап у Монреалі — заключний перед чемпіонатом світу з водних видів спорту. У серпні, після світової першості, відбудеться Суперфінал сезону Кубка світу в німецькому Берліні.