Україна здобула другу суху розгромну перемогу на ЧС-2023 з хокею серед жінок

07.04.2023 12:50

Жіноча збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу-2023 в дивізіоні IIIA

У третьому турі українки зіграли проти збірної Естонії.

До цього матчу Україна підходила з однією перемогою в двох стартових поєдинках: синьо-жовті обіграли Румунію (4:0), але поступилися Гонконгу (1:2). Естонія обидва свої матчі програла.

В очному матчі Україна домінувала над Естонією у кожному з періодів. Загалом за матч українки нанесли 79 ударів по воротах суперниць, тоді як естонки – лише 10.

Створити собі комфортну перевагу збірній України вдалося одразу в першому періоді: синьо-жовті закинули три шайби. У другому періоду українки забили ще два голи, довели рахунок до 5:0. Цей результат, зрештою, і сам підсумковим – у третьому періоді команди не забивали.

Перемога 5:0 стає уже другою сухою розгромною на турнірі для збірної України. Цей результат також дозволяє українкам продовжувати боротьбу за перше місце у своєму дивізіоні.

Що потрібно Україні для виграшу дивізіону
  • Збірна України має виграти два останні матчі. Спершу в Болгарії, а тоді – у Литви.
  • Також Литва має обіграти Гонконг, а Україна – обіграти Литву з більшим рахунок, ніж литовки виграють у Гонконгу.