Україна завоювала четверту медаль чемпіонату світу-2022 з боротьби

"Бронзу" здобула Ілона Прокопевнюк

Україна завоювала четверту медаль чемпіонату світу-2022 з боротьби. "Бронзу" здобула Ілона Прокопевнюк
Це друга нагорода жіночої збірної на цій світовій першості. Прокопевнюк заробила її, здолавши чинну чемпіонку світу в драматичному "бронзовому" фіналі.

На шляху до ще однієї медальної сутички українка здолала в 1/8-ій туркеню Яґмур Чакмак (4:0), проте у чвертьфіналі поступилася Одзакі (0:10). Можливість поборотися за нагороду українка отримала завдяки перемозі у втішній сутичці над угоркою Анною Геллою Жел (4:0).

У сутичці за "бронзу" Прокопевнюк зустрілася з віцечемпіонкою Олімпійських ігор-2020 і чинною чемпіонкою світу, киргизстанкою Айсулуу Тинибековою. Цього разу українці вдалося здобути перемогу в битві за медаль. Спортсменки завершили поєдинок із рахунком 7:7, але Прокопевнюк віддали перемогу завдяки додатковим показникам. Тинибекова замовила відеоперегляд, але результат зазнав змін на користь українки – 8:7.

Це перша медаль дорослого чемпіонату світу в кар'єрі Ілони та четверта нагорода України на цих змаганнях.