Україна закінчила виступ на чемпіонаті світу з сокки в 1/4 фіналу

18.09.2022 21:00

Збірна України завершила виступ на дебютному для себе чемпіонаті світу з сокки (різновид мініфутболу, грають 6Х6)

Україна закінчила виступ на чемпіонаті світу з сокки в 1/4 фіналу: поразка від Німеччини

Українська команда пройшла груповий етап, здолала 1/8 фіналу, а програла уже в чвертьфіналі.

Україна на цій стадії змагань потрапила на збірну Німеччини - чемпіона 2018 року. На турнірі в 2022 році німці виграли свою групу (3 перемоги та 1 поразка), у серії післяматчевих булітів здолали Угорщину в 1/8 фіналу. Щодо українців, то свою групу синьо-жовті теж виграли (3 перемоги та 1 нічия), а на першій стадії плей-оф обіграли Словенію (2:0).

Німеччина змогла забити два швидкі голи у першому таймі, на що Україна відповіла одним голом - на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь німців. На старті другого тайму команди обмінялися голами - 3:2, Німеччина залишилася попереду.

Німцям вдалося забити ще один гол на 30-й хвилині матчу, 4:2. Різниця в два голи змусила українців розкриватися, ризикувати і випускати ще одного польового гравця на останніх хвилинах. Суперник цим скоритався - підсумковий рахунок 8:3 на користь Німеччини.