Україна вперше в історії зіграла матч на чемпіонаті світу з сокки

12.09.2022 21:00

Українці розпочали світову першість із сокки з надпереконливої перемоги

Україна вперше в історії зіграла матч на чемпіонаті світу з сокки: що про це відомо

Збірна України вперше в історії зіграла матч у фінальній частині чемпіонату світу з сокки, який розпочався у столиці Угорщини Будапешті.

Сокка є різновидом мініфутболу, де грають команди складами 6 на 6 два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу його відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.

Перший чемпіонат світу з сокки відбувся ще у 2018 році у Португалії. Цьогорічний ЧС-2022, що проходить у Будапешті - третій в історії цього виду спорту, його пропускає чинний чемпіон - команду росії відсторонили від турніру через повномасштабне вторгнення в Україну.

Україна вперше потрапила на чемпіонат світу з сокки. І стала однією з 42 учасниць турніру, які були поділені на вісім груп - у кожній по п'ять або по шість збірних.

На чемпіонаті світу збірна України грає у групі F - проти Англії, Португалії, Тунісу та Аргентину. Перший поєдинок українці мали провести проти тунісців.

Перший матч для збірної України на чемпіонаті світу закінчився розгромною перемогою для неї. За підсумками двох таймів українці забили 11 м'ячів, пропустивши у відповідь один.

Чемпіонат світу з сокки. Перший тур

Україна - Туніс 11:1

Після першого туру Україна очолила турнірну таблицю групи F. Ще один поєдинок на турнірі закінчився перемогою Англії над Португалією - 4:1.