Україна вперше в історії завоювала "золото" чемпіонату світу U19 з пляжного волейболу серед жінок

У турецькому Дікілі визначилися призерки молодіжного чемпіонату світу U19 з пляжного волейболу

Перше в історії України "золото" на цьому турнірі завоював дует Єви Сердюк та Дар'ї Романюк.

Упродовж усього чемпіонату українки не віддали жодного сету. На шляху до фіналу Єва та Дар'я здобули три перемоги в групі над спортсменками з Норвегії, Китаю й Бразилії, у 1/8 фіналу обіграли німкень Берндт і Уль, а у чвертьфіналі – бразилійок Кароль і Хулію.

В обох матчах фінального дня змагань Сердюк і Романюк здолали дуети з США: спершу обіграли Софі Куб'як і Бейлі Шоуволтер у півфіналі (2:0), а тоді – Міраю Массі й Ешлі Пейтер у фіналі (2:0).

"Бронзу" ж на цьому турнірі завоювали представниці Канади Емма Ґлаґау та Рубі Сорра.

Чемпіонат світу-2022 з пляжного волейболу (U19). Фінал (жінки)

Мірая Массі / Ешлі Пейтер (США) – Єва Сердюк / Дар'я Романюк (Україна) 0:2 (17:21, 18:21)