Україна U20 здобула другу перемогу поспіль на чемпіонаті світу з хокею в дивізіоні IB

13.12.2022 10:47

Українська команда очолює турнірну таблицю після двох ігор

Юніорська збірна України з хокею розпочала участь у чемпіонаті світу U20 серед чоловіків у дивізіоні IB, що триває в польському місті Битом. На минулій світовій першості 2021 року команда посіла четверте місце та зберегла прописку в дивізіоні.

У 2022-му суперниками України стали Японія, Естонія й Польща, з якими збірна змагалася торік, а також Південна Корея та Італія.

У першому матчі українці розгромили Італію з рахунком 4:0, а в другому турі зустрілися з господарями чемпіонату – Польщею.

Підопічні Олександра Бобкіна здобули ранню перевагу в першому періоді, закинувши дві шайби за перші три хвилини матчу. Спершу більшістю скористався нападник "Кременчука" Давид Сібілевич, а тоді ще один гол приніс Станіслав Садовиков.

У другому періоді поляком вдалося зрівняти рахунок, коли "синьо-жовті" залишилися в меншості. Українці пропустили шайби від Міхала Кусака та Кацпера Масіаса. Проте наприкінці 20-хвилинки Садовиков знову вивів команду вперед, оформивши дубль.

Закріпити перемогу Україні вдалося в третьому періоді, додавши ще дві шайби. Голами відзначилися Данило Коржилецький та Павло Атаманчук.

У підсумку Україна впевнено обіграла Польщу з рахунком 5:2, здобувши другу перемогу поспіль на цьому чемпіонаті світу.

Чемпіонат світу з хокею (U20, чоловіки). Дивізіон IB. Другий тур

• Україна – Польща – 5:2

Голи: Сібілевич, 2, Садовиков, 3, 40, Коржилецький, 46, Атаманчук, 49 – Кусак, 30, Масіас, 34

Після двох перших матчів Україна продовжує очолювати турнірну таблицю з шістьма очками за дві перемоги. Команда, що в підсумку переможе на турнірі, посівши перше місце в групі, підніметься до дивізіону IA.