Україна U20 залишилася в дивізіоні IB чемпіонату світу після поразки  у вирішальному матчі

18.12.2022 12:45

Перший програний матч на турнірі вартував хокеїстам Бобкіна місця в дивізіоні IA

Юніорська збірна України поступилася Японії в заключному матчі чемпіонату світу з хокею серед чоловічих команд U20 в дивізіоні IB. Відтак українці не зуміли пробитися до дивізіону IA на наступний розіграш світової першості.

Команда Олександра Бобкіна розпочала турнір з чотирьох поспіль перемог. На турнірі в польському Битомі "синьо-жовті" здолали однолітків з Італії (4:0), Польщі (5:2), Естонії (3:2) та Південної Кореї (7:1).

Долю путівки до вищого дивізіону мав вирішувати матч українців проти Японії. Перед заключним туром команди в турнірній таблиці розділяла відстань у два очки. Відтак переможець матчу впродовж основного часу гарантовано виходив до дивізіону IA.

Як пройшов матч Японія U20 - Україна U20

Вже на 10-й хвилині стартового періоду лідерство захопила Україна. Гол організували Микита Сидоренко, що віддав результативну передачу, та автор влучного удару Ілля Дубський.

Ще до першої перерви японці відновили паритет завдяки голу Рукії Моріти. А в другому періоді, що став визначальним у поєдинку, вразили ворота підопічних Бобкіна одразу чотири рази.

Три з чотирьох шайб японців у другому періоді влетіли у ворота України впродовж п'ятихвилинного відрізку. До чотирьох голів різницю в рахунку довів Тайсецу Усіо.

Ще п'ять голів від двох команд припали на третій період. У складі українських юніорів одразу трьома влучними ударами відзначився Сидоренко.

Чемпіонат світу (U20, чоловіки). Дивізіон IB. П'ятий тур

Японія - Україна 7:4

Голи: Моріта, 14, 47, Сузукі, 22, Токо, 23, Мурасе, 27, Усіо, 34, Касай, 47 - Дубський, 10, Сидоренко, 44, 48, 59

Обігравши українців, саме хокеїсти з Японії посіли підсумкове перше місце в дивізіоні IB та підвищилися в класі за підсумками поточного розіграшу турніру.

Натомість Україна, попри чотири перемоги в п'яти турах, залишилася другою. Та спробує подолати дивізіон IB за рік.