Україна розтрощила Велику Британію у стартовому поєдинку Євробаскету-2022

Збірна України розпочала виступи на Євробаскеті-2022 з матчу проти Великої Британії

Команда Айнарса Багатскіса перемогла в поєдинку першого туру з рахунком 90:61.

Українці зустрічалися з британцями вп'яте. У попередніх чотирьох очних зустрічах обидві команди здобули по дві перемоги. А останній матч між двома збірними - товариський поєдинок у серпні 2017 року - закінчився домашньою перемогою британців.

Потужний початок матчу для збірної України вилився у 12 очок переваги ще у першій чверті поєдинку. На велику перерви команди йшли за переваги "синьо-жовтих" у 10 очок.

У третій чверті перевага українців тільки зросла. Збірна України реалізувала ще п'ять дальніх кидків та довела розрив у рахунку до 22 очок.

В останній 10-хвилинці України додали ще сім балів до своєї підсумкової переваги. Підсумковий рахунок - 90:61.

Найкращу результативність у складі України показав Святослав Михайлюк. Захисник вийшов на майданчик у складі стартової п'ятірки й набрав 17 очок, реалізувавши п'ять дальніх кидків.