Україна розгромила суперника в історичному для себе матчі плей-оф чемпіонату світу з волейболу

Україна розбила Нідерланди і уперше в історії вийшла до чвертьфіналу ЧС з волейболу!

Збірна України з волейболу зіграла свій перший в історії матч у плей-оф на чемпіонаті світу. В 1/8 фіналу українці зустрілися з командою Нідерландів та здобули над нею перемогу!

"Синьо-жовтим" вдалося показати надпереконливу гру проти фаворитів. У першому сеті - перевага одразу у дев'ять очок! Українці результативно відіграли блоки, заробивши чотири очки.

Проте найкращий результат за блоками Україна показала у другому сеті - шість, половина з яких на рахунку Іллі Ковальова. Завдяки успішному блокуванню українським волейболістам вдалося відіграти відставання у три очки та закінчити партію з перевагою у +6 та 2:0 за сетами.

Україна перебувала у кроці від історичного результату та виходу до чвертьфіналу чемпіонату світу. Для цього потрібно було виграти один із наступних трьох сетів.

Закінчити матч Україні вдалося вже у наступній партії -25:18.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Василь Тупчій, який набрав 14 очок. 10 очок набрав Ілля Ковальов.

Волейбол. Чемпіонат світу-2022. 1/8 фіналу

Нідерланди - Україна 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)

Таким чином, Україна вперше в історії зіграє у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу. І проведе найкращий чемпіонат світу з волейболу у своїй історії: на попередньому ЧС-1998 українці посіли десяте місце.

Наступним суперником України стане збірна Словенії - один із господарів турніру, яка обіграла в 1/8 фіналу Німеччину. Поєдинок відбудеться 7 вересня, початок - о 22.00.

Раніше до чвертьфіналу вийшли збірні Словенії, Італії, США та Польщі. Сьогодні трохи пізніше зіграють Франція та Японія. А ще два поєдинки 1/8 фіналу відбудуться 6 вересня: Сербія – Аргентина, Бразилія – Іран.