Україна розгромила Хорватію та достроково вийшла у Фінал чотирьох Золотої євроліги з волейболу

12.06.2023 08:56
Чоловіча збірна України з волейболу достроково вийшла у Фінал чотирьох Золотої Євроліги

Це сталося завдяки розгромній перемозі у четвертому турі над командою Хорватії.

У попередніх трьох турах Золотої волейбольної Євроліги Україна здобула три перемоги. Ба більше, матчі проти Північної Македонії, Хорватії та Бельгії підопічні Угіса Крастіньша виграли у трьох сетах.

Натомість команда Хорватії перед поєдинком проти України була аутсайдером групи B. Попередні три зустрічі турніру хорватські волейболісти програли, взявши у своїх суперників три сети. Попри це хорвати гарантували собі участь у Фіналі чотирьох Золотої Євроліги як господар вирішальної стадії змагань.

Для збірної України гра четвертого туру Золотої євроліги давала шанс здобути дострокову путівку до Фіналу чотирьох. Для цього підопічним Крастіньша потрібна була перемога з рахунком 3:0 на виїзді у місті Задар.

Як пройшов матч Хорватія – Україна

• Перший сет завершився упевненою перемогою волейболістів збірної України, які обіграли суперника за 22 хвилини з різницею у вісім очок – 25:17.
  • На початку другої партії "синьо-жовті" здобули перевагу у чотири очки і довели сет до перемоги 21:25.
  • У третьому сеті Україна також вийшла вперед на самому початку, але дозволила супернику зрівнятися за рахунку 8:8. До завершення вирішальної партії гра проходила без переваги однієї з команд, однак у кінці третього сету Україна була успішнішою – 22:25.