Україна піднялася на рекордне для себе місце в світовому рейтингу з волейболу

01.07.2023 16:43

Чоловіча збірна України з волейболу встановила власний рекорд за найвищим місцем у світовому рейтингу

Залік опублікований на сайті Міжнародної федерації волейболу (FIVB).

На позицію збірної України у рейтингу FIVB вплинули виступи команди у Золотій євролізі. На груповому етапі цього турніру підопічні Угіса Крастіньша здобули шість перемог із шести можливих. Ба більше, "синьо-жовті" стали першою командою в історії турніру, яка не програла на цій стадії змагань жодного сету.

Україна вдруге за три роки вийшла до фіналу змагань і стала учасником Кубка претендентів за право вийти до Ліги націй. Попри те, що у вирішальному матчі українці поступилися Туреччині (3:2), вони піднялися на рекордну 14-ту позицію у світовому заліку.

Піднятися на цей рядок збірна змогла також після рішення Міжнародної федерації волейболу, яка прибрала із заліку команду росії, яка перебувала вище України.

Світовий рейтинг з волейболу: топ-10 (станом на 1 липня)