У матчі за Суперкубок Німеччини суперники забили вісім м'ячів

31.07.2022 14:02

"РБ Лейпциг" зустрівся з мюнхенською "Баварією" у матчі за Суперкубок Німеччини

Фото fcbayern.com

"Червоні" вирішили всі питання про переможця зустрічі ще в першому таймі. У дебюті зустрічі забив Джамал Мусіала, а потім через 15-ть хвилин своїм першим голом за мюнхенців відзначився Садіо Мане. Наприкінці першого тайму м'яч "у роздягальню" записав на свій рахунок Бенжамен Павар.

У другій половині зустрічі Маркус Хальстенберг відіграв один м'яч, але через шість хвилин Серж Гнабрі зробив рахунок 4:1.

На 77-ій хвилині Крістофер Нкунку подарував проблиски надії фанатам "биків", а наприкінці Дані Ольмо скоротив відставання до мініммуму, але цього все одно не вистачило для того, щоб відігратися, адже за кілька секунд до фінального свистка остаточний рахунок на табло встановив Лерой Сане – 5:3.

Суперкубок Німеччини

РБ Лейпциг – Баварія – 3:5 (0:3)

Голи: Гальстенберг (60), Нкунку (77, з пенальті), Ольмо (89) – Мусіала (14), Мане (31), Мусіала (45), Гнабрі (66), Сане (90+8).