У Лондоні знову заходилися виховувати Михайла Мудрика: українцю прилетіло від тамтешнього видання (відео)

13.08.2024 09:01

Портал Football.London оцінив дії українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у недавньому товариському матч Синіх проти італійського Інтера (1:1).

В цій грі наш хлопець провів на полі Стемфорд Брідж 78 хвилин. За свої дії у першому таймі Мишко отримав від видання 6 балів, а по перерві — 5,5. «Старався. Часом демонстрував щось особливе. Намагався бути залученим в атакувальні дії, але, або не отримував належних передач, або обирав неправильну позицію», — йдеться у коментарі до оцінок Мудрика.

Нагадаємо, що свій наступний матч Челсі проведе вже в межах 1-го туру АПЛ-2024/2025: 18 серпня команда українця вдома прийматиме чинного чемпіона Манчестер Сіті (18:30 за Києвом).