У чемпіонаті Литви топ-гравець у вирішальному матчі схибив усі 13 спроб штрафних кидків: як це трапилося

23.05.2023 16:57
Американський нападник Дешон Фрімен не реалізував жодного штрафного кидка у плей-оф чемпіонату Литви з баскетболу

Це сталося у другому матчі серії проти "Жальгіріса".

2023 рік Фрімен розпочав у статусі баскетболіста литовського "Невежіс". До клубу із міста Кедайняй форвард перейшов після двох років у словацькому "Левіце".

У литовському клубі Фрімен став важливим гравцем команди – у регулярному сезоні нападник зіграв 18 матчів, в яких набирав у середньому 17.2 очка. Своєю результативністю американець допоміг команді вийти у плей-оф чемпіонату Литви.

У статусі восьмого номеру посіву "Невежіс" зустрівся у першому раунді проти переможця регулярного чемпіонату – "Жальгіріса". У стартовій грі Дешон став найрезультативнішим баскетболістом, здобувши 23 очки, однак протистояння до двох перемог розпочалось на користь фаворита.

Друга гра серії пройшла на домашньому майданчику "Невежіса", якому для продовження боротьби потрібна була перемога. У цьому матчі Дешон Фрімен став найрезультативнішим у своїй команді, однак поступився супернику Едгарасу Улановасу, який здобув 20 очок.

Натомість Фрімен приніс своїй команді 16 очок, але цей показник міг бути більшим. У другому матчі проти "Жальгіріса" форвард не реалізував усі 13 штрафних кидків.

У підсумку, "Невежіс" поступився супернику з різницею в шість очок – 86:92. Після цього результату команда Фрімена завершила виступи у нинішньому сезоні чемпіонату Литви.

Після матчу тренер "Невежіса" Гедімінас Петраускас розповів, що невдале виконання штрафних було викликане напругою у матчі. Однак наставник команди не вважає, що програш став результатом цього.

"Якби не його гра, то й штрафні нічого б не вирішували. Упевнений, що це разовий випадок. Ці помилки були викликані напругою. Якщо зараз говорити, то це лише додатковий стрес на все літо, до наступної гри", – сказав наставник команди.

Хто такий Дешон Фрімен

  • Дешон Фрімен – 29-річний американський нападник "Невежіса".
  • Професійну кар'єру баскетболіст розпочав у 2018 році у британському "Вустер Вулвз", де у першому сезоні став найрезультативнішим гравцем команди. В середньому форвард набирав по 17.9 очка.
  • У складі "Невежіса" Фрімен зіграв 20 матчів, у середньому проводив на майданчику 26.7 хвилини та набирав по 17.5 очка за гру.

Лента новостей