Тріумф у фіналі: збірна України виграла Євролігу-2024

22.07.2024 10:01

У неділю, 21 липня, в Батумі відбувся фінальний поєдинок Євроліги-2024 у дивізіоні B між Україною та ОАЕ

Фото beachsoccer.com

Раніше у груповому раунді наша команда вже зустрічалася з цим суперником. Тоді підопічні Миколи Костенка перемогли ОАЕ з рахунком 5:2.

У фінальному ж поєдинку Україна швидко відкрила рахунок, але після цього довелося стримувати натиск суперника, який все ж зумів відзначитися двічі. Однак, на перерву команди йшли за рівного рахунку – Зборовський відновив паритет.

А вже другий і третій тайми залишилися повністю за нашою командою. Забивши в кожному з них по м'ячу, Україна перемогла 4:2 і гарантувала собі тріумф у турнірі.

Євроліга-2024. Дивізіон В

Фінал

Україна — ОАЕ — 4:2

Голи: Пашко (1), Зборовський (10), Войтенко (20), Щитник (36) — Мусаб (8), Хумайд (9).

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щитник, Щериця, Росс.

Попереджені: Зборовський (24), Щитник (34) — Абдулла (22), Аббас (35), В. Бешр (35).

Ілля Забарний взяв участь у особливій презентації Борнмута (фото)