Тренер збірної України дав оцінку виступу команди на Євро: «Емоції трошки вщухнуть…»

26.07.2024 17:02

Головний тренер юнацької збірної України Дмитро Михайленко прокоментував поразку своєї команди від Франції в півфіналі Євро-2024 (U-19) з рахунком 0:1, інформує сайт УАФ.

Фото УАФ

«Залишилися хороші емоції. Ми були конкурентні, створювали моменти і в першому, і в другому таймах. Ми могли бути більш небезпечними біля їхнього штрафного майданчика. Хотілося б, щоби ми більш якісно і спокійно контролювали мʼяч, тоді були би більш свіжими в атаці. В другому таймі нам уже не вдавалося так виходити зі своєї половини поля, ми стали втрачати мʼячі. Але після низки замін ми переломили хід гри, почали створювати моменти й були близькі до того, щоби зрівняти рахунок. Тому враження від гри позитивні і є розчарування, оскільки ми могли зробити більше.

За рахунок характеру, бажання та готовності витягнути із себе щось надзвичайне ми створювали тиск, і якщо б трошки більше удачі, могли б забити.

Сьогодні всі гравці проявили себе. Як захист грав, як вони віддавалися, як вони підбадьорювали один одного. Зараз не час когось виділяти. Всі гравці молодці, віддали всі сили й показали свою майстерність.

Емоції трошки вщухнуть, і ми будемо по-іншому дивитися і на гру, і на результат. Для мене є великий позитив у тому, що ми вийшли у фінальну частину чемпіонату світу, ми серед квартету найкращих команд Європи. Подивіться, хто поруч із нами: це італійці, іспанці та французи. І ми були сьогодні дуже близькими до того, щоб не програти Франції. Але я розумію, що треба багато працювати, гравці відчули рівень і стандарти, до яких треба рости. Це дуже важливо. Вони плакали в роздягальні, були розчаровані, тому що все було дуже близько, це не була гра в одні ворота. Нам потрібно більше працювати, мені здається, нам потрібно більше вимагати від наших гравців. Вони можуть більше. Нам потрібно лише ставити цілі та йти до них», — зауважив Михайленко.