Тренер збірної Марокко: "Ми прийшли, щоб змінити менталітет нашого континенту"

14.12.2022 17:01
Категории: Новини Футбол

Тренер збірної Марокко Валід Реграгі висловився про майбутній півфінал ЧС-2022 із Францією

Валід Реграгі

"У міру проходження дистанції результат дається дедалі складніше. У середу нам протистоятиме чинний чемпіон світу, з великими гравцями у складі та на чолі з найкращим тренером. Нам протистоятимуть найкращі з найкращих.

Але ми все одно віримо у нашу перемогу, а також у те, що здатні виграти чемпіонат світу. Незважаючи на важкі поєдинки, футболісти встигають відновлюватись. У нас працюють добрі лікарі, які щодня радують мене позитивними новинами.

Я можу розраховувати на всіх гравців, і це надихає. Ми зможемо постати у найсильнішому складі, ви побачите найкращу збірну Марокко.

Перед чемпіонатом світу я сказав своїм хлопцям: "Ми прийшли, щоб змінити менталітет нашого континенту".

Ми тут не випадково, ми вірили в себе і до півфіналу пройшли найважчий шлях серед усіх учасників. Багато хто відразу списав нас із рахунків, але ми все ще Ми й далі боротимемося, щоб рухатися вперед, за африканські країни, за арабський світ...

Наша країна поважає всі культури, ми дуже гостинні і не просимо для себе жодних поступок. У футболі трапляється всяке, і ми мріємо поставити Африку на перше місце у світі. Нам кажуть, що усі шанси проти цього. Але ми маємо віру.

Втома, що накопичилася? У півфіналі чемпіонату світу не можна бути втомленим. У моєму тренерському штабі працюють іспанські тренери з фізпідготовки Едуардо та Хуан. Мені подобається, як іспанці вміють підводити гравців до потрібних кондицій, важливо, що це робиться через роботу з м'ячем. Ці двоє – єдині, хто не з Марокко, але вони дуже добре інтегрувалися до нашої команди, тому що раніше працювали в арабських країнах. Ми дуже задоволені ними".

Матч 1/2 фіналу чемпіонату світу між збірними Франції та Марокко відбудеться сьогодні у катарському Ель-Хаурі та розпочнеться о 21.00 за київським часом.

На посаду головного тренера збірної Англії претендуватимуть чотири джокери

Лента новостей