Тимчасовий тренер збірної Азербайджану Айхан Аббасов прокоментував нічию у матчі 2-го туру відбірного етапу ЧС-2026 у групі D із командою України (1:1)
«Після такої гри важко щось говорити. Але хочу подякувати футболістам. Тому що у нас був лише один день. Я сказав їм, що треба показати психологічну готовність, характер та боротьбу. Незалежно від рахунку, я подякував би їм. Давно у збірній не було такого бойового духу.
Можливо, ця воля та завойовані очки привнесуть бойового духу до нашого футболу. Суперник був сильний. Вони повернулися з виїзду до Франції. Ми це розуміли. Ми також приїхали після важкого виїзду. Після поразки була психологічний спад, але ми зробили деякі зміни.
Сьогодні після такої боротьби не можна ображатися на будь-кого. Перемога була б ще чудовішою. Якщо подивитися на цей епізод, як ми дійшли туди, як боролися… Це не був стовідсотковий момент. Анатолій теж сьогодні вийшов на поле і став одним із тих, хто посилив нашу гру», – сказав Айхан Аббасов.
Круте підсилення: Олександр Хацкевич приєднався до тренерського штабу Полісся