Марта Костюк здійснила те, що не вдавалось українським тенісисткам з 2015-го року

26.06.2023 12:42

Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою парного розряду на турнірі серії WTA 250 у Бірмінгемі (Велика Британія)

У фіналі змагань українка та її напарниця Барбора Крейчикова (Чехія) у двох сетах обіграли тандем Сторм Хантер (Австралія) / Аліша Паркс (США) за 1 годину та 30 хвилин.

WTA 250 Бірмінгем. Пари. Трава. Фінал

Марта Костюк (Україна) / Барбора Крейчикова (Чехія) [3] – Сторм Хантер (Австралія) / Аліша Паркс (США) [2] – 6:2, 7:6 (9:7)

Костюк утретє зіграла у фіналі турніру WTA у парному розряді: у 2021 році разом із Людмилою Кіченок вона поступилася у матчі за титул у Тенеріфе, а минулого року виграла титул WTA 250 у Порторожі разом із Терезою Мартинцовою.

Таким чином, Марта Костюк стала першою українською тенісисткою, яка виграла титул WTA в одиночному (раніше цього року на турнірі в Остіні (США) Марта виграла свій дебютний титул WTA) і парному розрядах в одному сезоні з 2015 року. Тоді Еліна Світоліна перемогла на змаганнях WTA у Марракеші (одиночний розряд) і Стамбулі (парний)..

У поточному сезоні лише трьом тенісисткам вдавалося виграти мінімум один титул в одиночному і парному розрядах - також це досягнення підкорилось Крейчиковій та Корі Гауфф.