Телебачення закінчилося? Офіційний транслятор матчів чемпіонату України зробив сенсаційну заяву

27.04.2023 14:03

Компанія Setanta Sports, яка є офіційним телевізійним транслятором матчів української Прем'єр-ліги цього сезону, зробила важливу заяву

Клуби української Прем'єр-ліги минулого літа спробували створити єдиний телевізійний пул. Тендер на медіаправа виграла компанія Setanta Sports, яка стала офіційним транслятором поєдинків чемпіонату України цього сезону.

Проте права на показ своїх домашніх матчів передали транслятору лише 11 учасників турніру із 16. Setanta Sports сьогодні офіційно заявила, що припинить співпрацю з УПЛ після закінчення терміну контракту наприкінці цього сезону.

"Дякуємо клубам, які передали права та підтримали Setanta Sports та УПЛ у спробі створити єдиний пул. Однак у рамках угоди з лігою Setanta Sports не змогла повною мірою скористатися медіаправами: деякі клуби не передали УПЛ права на трансляцію організованих та зіграних матчів.

Враховуючи вищезазначене, Setanta Sports вирішила не продовжувати угоду з УПЛ, але залишається відкритою для партнерства. Ми готові обговорити нові умови співпраці, що ґрунтуються на справедливості та дотриманні всіх норм регламенту ліги та законів України", – йдеться у заяві компанії.

Телетранслятор підкреслив, що всі зобов'язання, які компанія взяла на себе цього сезону, будуть виконані в повному обсязі.

Нагадаємо, що домашні матчі п'яти клубів УПЛ (Динамо, Дніпро-1, Металіст, Зоря, Рух) транслюються на ресурсах медіахолдингу "1+1".

Клуб Руслана Маліновського розраховує підписати Веа

Лента новостей