Святослав Михайлюк розігрався під завісу регулярного чемпіонату НБА

10.04.2023 20:46

Святослав Михайлюк провів шостий матч поспіль з 15+ очками за "Горнетс"

Баскетбольний клуб "Шарлотт Горнетс" завершив виступи у сезоні НБА 2022/23 років. В останній день регулярного сезону "Горнетс" в гостях зіграли проти "Клівленд Кавальєрс".

"Клівленд" ще раніше гарантував собі четверте місце у конференції та вихід у плей-оф, тоді як "Шарлотт" – достроково втратили шанси на продовження боротьби у сезоні. У цьому матчі обидві команди не випустили на паркет свою основну стартову п'ятірку.

Водночас, восьмий матч поспіль у стартовій п'ятірці "Горнетс" вийшов українець Святослав Михайлюк. У попередніх семи матчах він отримував не менше 30 хвилин на майданчику, п'ять разів набирав 15+ очок і встановив особистий рекорд результативності в НБА.

Успішна серія Михайлюка продовжилася і в останньому матчі сезону. У грі проти "Кавальєрс" Святослав провів на майданчику 35:02 хвилини, за які набрав 16 очок, віддав 6 асистів та зробив 7 підбирань. Також в активі українця 2 перехоплення і 4 втрати м'яча.

Перша половина гри була не найкращою для Михалюка – 6 очок. Також за перші три чверті українець виконав 8 спроб 3-очкових кидків, але жодної вдалої. Натомість в останній чверті – 2 кидки, 2 влучання.

Окрім того, в активі Михайлюка один з хайлайтів матчу: наважився обіграти трьох захисників і зрештою набрав два очки.

Матч завершився перемогою "Шарлотт Горнетс" з рахунком 106:95. Для команди – це 27 перемога в сезоні, також у "Горнетс" 55 поразок (27 показник у лізі з 30 команд).

Михайлюк закінчив сезон з вісьмома матчами у старті – це його єдині виході з перших секунд у сезоні. За цей проміжок він набирав у середньому 17.2 очки за гру.